This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Nawigacja
Sparkling Worlds PL
Sparkling Worlds PL


Ukończyłem właśnie spolszczenie do Sparkling Worlds - kolejnej modyfikacji dodającej technologię i rzeczy z niezwykle zaawansowanych światów Glitter! Zapraszam do pobierania!
Area Rugs i Rimkea zaktualizowane!
Rimkea PL

Area Rugs PL


Kolejne dwa spolszczenia - tym razem meblowe Rimkea oraz dywanowe Area Rugs. Zapraszam do pobierania, a niżej informacja.

Mianowicie przyjdzie poczekać na spolszczenia High Caliber oraz ZWAnimals. Autorzy jeszcze ich nie zaktualizowali do B18.

Project Fallout PL
Project Fallout PL


I myk, kolejne tłumaczenie zaktualizowane. Tym razem to Project Fallout - mod równie obszerny, a może nawet i bardziej, niż GlitterTech. Jak łatwo zgadnąć mod dodaje rzeczy z uniwersum postapokaliptycznego Fallout. Mnóstwo, mnóstwo wszystkiego - zapraszam.

More Furniture PL
MORE FURNITURE PL


Właśnie skończyłem aktualizować spolszczenie MoreFurniture do B18. Jestem załamany - mod posiada swoją wersje polską. Nie wiem czy autor wziął moją i coś pomieszał czy może ktoś inny mu podesłał - w każdym razie język polski w tym modzie jest tragiczny. Wszędzie pełno literówek, błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, pogubione litery, wstawione spacje w środek wyrazów. Nawet nie opłacało się tego poprawiać - wziąłem i wypieprzyłem, sam robiąc nowe. Zapraszam.

Metro Armory PL
METRO ARMORY PLPrzed chwilą wrzuciłem na Nexusa spolszczenie do Metro Armory w wersji B18. Zapraszam ;)

I jeszcze jedna sprawa - download modów jest już troche uporządkowany, teraz powinien być bardziej czytelny i mniej męczyć oczy.

GlitterTech na B18 spolszczony!
GLITTER TECH PLWłaśnie ukończyłem aktualizacje spolszczenia GlitterTech (dużego, chyba jednego z najbardziej popularnych modów), jest już wrzucone na nexusie. Zapraszam do pobierania!
GlitterTech
Właśnie wziąłem się za aktualizacje spolszczenia GlitterTech do B18. Trzymajcie kciuki! ;)
AnimalHoods już w B18
Właśnie wrzuciłem na nexusa zaktualizowane spolszczenie AnimalHoods . Zapraszam do pobierania.
Aktualizacja polonizacji do B18
Wziąłem się nareszcie za aktualizowanie polonizacji do modów. Na pierwszy ogień poszedł GHXX TechAdvancing, w tym tygodniu postaram się zrobić wszystkie. Zapraszam tutaj, do pobierania: LINK
FAQ zostały zaktualizowane.
FAQ (najczęściej zadawane pytania) zostały zaktualizowane.
Lista przetłumaczonych modów
Lista przetłumaczonych modów została właśnie zaktualizowana.
Top Top  17,894 unikalne wizyty  Top Top